sobota, 6 czerwca 2015

Plany na czerwiec

Witajcie! Po kilku dniach odpoczynku w rodzinnym domu wracam do Was z nowym postem.

1) Sesja - czyli punkt, który nie wymaga zbyt dużego komentarza :). Powiem tylko tyle - czekam, aż to się skończy, chociaż się jeszcze nie zaczęło.

2) Ostatni miesiąc pokrzywy - zawsze stosuje kuracje 3-miesięczne. Czerwiec będzie ostatnim miesiącem z pokrzywą. Później planuję picie oleju lnianego lub z wiesiołka. 

3) Kozieradka - moja przygoda z kozieradką nie zaczęła się najlepiej. Dwa lata temu sięgnęłam po nią pierwszy raz i wywołała u mnie brzydkie podrażnienie. Pomyślałam wtedy: ''widać nie dla mnie''. Teraz postanowiłam wcierać napar z kozieradki na minimum 30 minut przed myciem i ta metoda się u mnie sprawdza, choć nie zaobserwowałam jeszcze znacznych efektów.

4) Akcja: olejowanie - RedHairControl organizuje akcję ''Wakacyjne olejowanie''. Ja i tak olejuję włosy przed każdym myciem, ale w tym czasie będę stosować nowe oleje, więc będę chciała zaobserwować ewentualne efekty.

5) Po sesji - odpoczynek - czyli coś, czego pragnę już teraz. Planuję jeden dzień po prostu leżeć i nic nie robić. A potem czytać stosy książek i oglądać mnóstwo filmów. 

6) Owoce i warzywa sezonowe - lato lubię za jedno - wszystkie te cudne warzywa i owoce, które tak uwielbiam. Od kiedy zaczął się sezon na truskawki codziennie z chłopakiem zjadamy ich około kilograma i zawsze nam mało (przynajmniej mi). A pomyśleć, że to dopiero początek. Lato to świetny moment, by urozmaicić swoją dietę, a nawet wypróbować dietę wegetariańską/wegańską/witariańską. 

7) Eko-fryzjer - po sesji planuję udać się do Eko-fryzjera ''Haircology'' w Warszawie (ul. Rozbrat 44A). Chcę skrócić końcówki i skorzystać z zabiegu EKO-REGENERACJI. 

8) Rozdanie dla Was - tak, dobrze widzicie ;). W czerwcu pojawi się dla Was rozdanie, więc bądźcie czujne! Zachęcam do obserwowania mojego bloga, by być zawsze na bieżąco. 

A Wy jakie macie plany na czerwiec? Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. eko fryzjer? Jej! przmi świetnie. Szkoda że u mnie nic takiego nie ma

    OdpowiedzUsuń